«Евертон» запросив на тренування дітей-чорнобильців

Динамо Київ 18 Березня, 10:08 1368
«Евертон» запросив на тренування дітей-чорнобильців  | 19-27
Суперник київського «Динамо» по 1/8 фіналу Ліги Європи - англійський «Евертон» - приготував ряд сюрпризів для українських уболівальників і журналістів.

Так, за даними англійських ЗМІ, наставник англійського клубу Роберто Мартінес вирішив провести незвичайне передматчеве тренування.

Повідомляється, що «Евертон» своє заняття проведе не на полі НСК «Олімпійський», де завтра, власне, і відбудеться матч, а на бігових доріжках стадіону. Наголошується, що це буде спецтренування команди, щоправда, сам план заняття не розкривається.

Крім того, на своє передматчеве тренування англійський клуб запросив «дітей Чорнобиля», які зможуть подивитися всі передматчеве заняття «Евертона». 19 діточок в середу, 18 березня, вже до 19:30 будуть на «Олімпійському», пише MatchDay.