Мартінес взяв до Києва 21 футболіста

Динамо Київ 18 Березня, 10:32 1203
Мартінес взяв до Києва 21 футболіста  | 19-27
Сьогодні вранці «Евертон» відправився до столиці України з ліверпульського аеропорту імені Джона Леннона.

Сьогодні вранці «Евертон» відправився до столиці України з ліверпульського аеропорту імені Джона Леннона.

Наставник команди Роберто Мартінес взяв на матч-відповідь із київським «Динамо» 21 гравця:

голкіпери – Ховард, Роблес, Гріффітс;

захисники – Ягелка, Бейнс, Коулмен, Алькарес, Стоунз, Гарбатт, Браунінг;

півзахисники – Маккарті, Баррі, Осман, Атсу, Барклі, Бешіч, Макгіді, Гібсон;

нападники – Лукаку, Коне, Нейсміт.

Нагадаємо, що матч 1/8 фіналу Ліги Європи «Динамо» - «Евертон» відбудеться на НСК «Олімпійський» 19 березня. Початок - о 20:00.