Анатолій Коньков звернувся до вболівальників збірної України

Динамо Київ 10 Жовтня, 13:24 1131
Анатолій Коньков звернувся до вболівальників збірної України | 19-27
Президент Федерації футболу України звернувся до вболівальників,які будуть присутні на стадіоні під час матчу Україна-Польща.

Вся країна очікує на ключовий матч збірної проти Польщі. Гравці, як ніколи, потребують Вашої підтримки.

Нещодавно, завдяки спільним зусиллям і єдності, нам вдалося посприяти призупиненню дії рішення ФІФА. Ми можемо вболівати за рідну команду на красені-стадіоні «Металіст». Це - перемога всієї країни. Країни, за честь якої грає збірна.

Ми маємо подякувати ФІФА за розуміння і надання Україні рівних можливостей з іншими суперниками. 

Впевнений, що ми зробили потрібні висновки, і в момент, коли перебуваємо під пильним оком всього світу, згуртуємося, аби довести, що українці − це європейська нація, яка вміє сприймати найкращий досвід інших країн і з особливим натхненням вболівати за свою збірну.

Давайте в черговий раз об’єднаємося у пристрасті до національної команди і станемо найпалкішим 12-им гравцем у відповідальний момент. Вболіваймо за перемогу!


З повагою, Анатолій Коньков, президент Федерації футболу України