Іван Гецко: «Лукаку смикне Хачеріді раз-другий за труси, і він спробує помститися»

Динамо Київ 19 Березня, 11:50 1015
Іван Гецко: «Лукаку смикне Хачеріді раз-другий за труси, і він спробує помститися»   | 19-27
Колишній форвард збірної України Іван Гецко поділився своїми побоюваннями перед матчами-відповідями київського «Динамо» та дніпропетровського «Дніпра» у 1/8 фіналу Ліги Європи.

Колишній форвард збірної України Іван Гецко поділився своїми побоюваннями перед матчами-відповідями київського «Динамо» та дніпропетровського «Дніпра» у 1/8 фіналу Ліги Європи.

«Відсутність Маркевича, звичайно, проблема для «Дніпра». Але від людського фактора нікуди не дінешся, - сказав «Сегодня» експерт. - Свого часу «Шахтар» грав без Луческу, а «Динамо» без Блохіна, поки вони лежали в лікарні. Для футболістів «Дніпра» недуга їх коуча - додаткова підстава «рити землю». Куди більший вплив на хід матчу, як на мене, можуть надати інші моменти. Насамперед - те, що дніпрянам не допоможуть Федецький, Ротань, Матеус і Зозуля - люди, на яких базується стиль гри команди. І друге - суддівство. УЄФА не вигідно просування в єврокубках клубів з неспокійної України. Боюся, як би не вийшло того ж, що сталося з «Шахтарем» у Мюнхені. Маю на увазі раннє видалення Кучера. А те, що гравці «Аякса» будуть використовувати різні провокації, не сумніваюся. Тому - потрібна строга дисципліна.

У «Динамо», на мій погляд, шанси пройти вище, ніж у «Дніпра». Кияни втомилися, граючи на три фронти, але «биток» на «Олімпійському» змусить їх побігти. А ось Хачеріді я б вважав за краще не виставляти. Смикне його Лукаку раз-другий за труси, і він спробує помститися. Пора б Жені змужніти і не робити дурниць, але ні. Виходячи на поле, він забуває про все і моментально зводиться».