Представники «ірисок» провели для дітей урок футболу та подарували пам'ятні сувеніри.



Також «Евертон» запросив дітей-переселенців на своє тренування на НСК «Олімпійський», де вони мали змогу поспілкуватися з англійською командою.

Фото - зі сторінки «Евертона» у Facebook