Київський міський голова Віталій Кличко подякував «Динамо» за перемогу та сфотографувався з Андрієм Шевченко і з бійцями АТО, які відвідали гру.
На своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» Кличко написав: «Дякую «Динамо»!,- та додав фото.



Київський міський голова Віталій Кличко подякував «Динамо» за перемогу та сфотографувався з Андрієм Шевченко і з бійцями АТО, які відвідали гру.
На своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» Кличко написав: «Дякую «Динамо»!,- та додав фото.


