Три динамівця у збірній туру Ліги Європи. ФОТО

Динамо Київ 20 Березня, 07:48 5838
Три динамівця у збірній туру Ліги Європи. ФОТО    | 19-27
Одразу троє динамівців потрапили до символічної збірної Ліги Європи за результатами матчів-відповідей 1/8.

Так, місце на лівому фланзі зіхисту залишилось за Віторіно Антунешем.

На правому фланзі півоборони, авторитетний портал WhoScored.com, поставив Андрія Ярмоленка.

А одним із двух нападників став Лукаш Теодорчик.

Слід також зазначити, що на лівому фланзі півзахисту опинився вінгер дніпропетровського «Дніпра» - Євген Коноплянка.