Півзахисник киян Сергій Рибалка у своєму профілі в соціальній мережі «Instagram» дякує фанам за підтримку у вчорашньому матчі проти «Евертона».
«З небезпечним! Всіх з перемогою! Дякую за підтримку!», - написав Рибалка, прикріпивши дане фото.


Півзахисник киян Сергій Рибалка у своєму профілі в соціальній мережі «Instagram» дякує фанам за підтримку у вчорашньому матчі проти «Евертона».
«З небезпечним! Всіх з перемогою! Дякую за підтримку!», - написав Рибалка, прикріпивши дане фото.

