Колишній форвард «Динамо» Артем Мілевський поділився емоціями від перемоги свого екс-клубу.
«Категорично задоволений своїм улюбленим клубом. 5-2 проти «Евертона», - написав Артем у своєму «Інстаграмі».

Колишній форвард «Динамо» Артем Мілевський поділився емоціями від перемоги свого екс-клубу.
«Категорично задоволений своїм улюбленим клубом. 5-2 проти «Евертона», - написав Артем у своєму «Інстаграмі».
