Півзахисник київського «Динамо» Сергій Рибалка, в ефірі «Футбол 1», прокоментував свій виклик у національну збірну України.
«Я дуже щасливий. Спасибі тренерському штабу, що викликали до лав національної збірної», - розповів Рибалка.
Півзахисник київського «Динамо» Сергій Рибалка, в ефірі «Футбол 1», прокоментував свій виклик у національну збірну України.
«Я дуже щасливий. Спасибі тренерському штабу, що викликали до лав національної збірної», - розповів Рибалка.