Сергій Рибалка: «Я дуже щасливий»

Динамо Київ 22 Березня, 09:34 1512
Сергій Рибалка: «Я дуже щасливий»  | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» Сергій Рибалка, прокоментував свій виклик у національну збірну України

Півзахисник київського «Динамо» Сергій Рибалка, в ефірі «Футбол 1», прокоментував свій виклик у національну збірну України.

«Я дуже щасливий. Спасибі тренерському штабу, що викликали до лав національної збірної», - розповів Рибалка.