Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу підтвердив інформацію про те, що йому надійшла пропозиція очолити «Фенербахче».
«Фенербахче» хоче, щоб я очолив команду з нового сезону. Я раніше зустрічався з їхнім керівництвом. Якщо я повернуся в Туреччину, то точно не в «Бешикташ» або «Галатасарай».
«Фенербахче» зараз більше всього схожий на «Шахтар», як структура. Крім того, клуб виглядає куди більш потужніше, ніж «Бешикташ» і «Галатасарай». Але поки у мене є контракт з «Шахтарем». Хоча «Фенербахче» продовжує наполягати.
Емре і Волкан - це досвідчені футболісти з непростим характером. Мені буде простіше виховати нових гравців, а не витрачати нерви на таких складних гравців.
Мейрелеш? Я дивився кілька матчів з його участю, в яких він не показав абсолютно нічого. Те ж саме я можу сказати і про Еменіке. Що стосується Мейрелеша і Еменіке, то їх краще продати, щоб підписати більш ефективних виконавців.
Я хочу взяти з собою деяких футболістів, але говорити про їхні імена рано. Спочатку ми повинні узгодити умови мого контракту, щоб не говорити про це завчасно. Своє рішення я обіцяю прийняти в кінці квітня і оголошу його», - цитує Луческу «Трибуна».