Коментатор Роман Бебех, поділився своїми враженнями від того, що Сергій Ребров відвідав один з матчів «Динамо U-17»
«Респект Реброву. Не кожен головний тренер їздить дивитись на U-17», - написав Бебех у своєму Twitter

Коментатор Роман Бебех, поділився своїми враженнями від того, що Сергій Ребров відвідав один з матчів «Динамо U-17»
«Респект Реброву. Не кожен головний тренер їздить дивитись на U-17», - написав Бебех у своєму Twitter
