Олексій Хобленко: «Якби збірна частіше збиралися, це пішло б на користь команді»

Динамо Київ 24 Березня, 11:28 783
Олексій Хобленко: «Якби збірна частіше збиралися, це пішло б на користь команді»   | 19-27
Нападник «Динамо-2» і молодіжної збірної України Олексій Хобленко перед відкритим тренуванням прокоментував збори та підготовку до товариських матчів проти Словаччини та Словенії, які відбудуться 26 та 30 березня.

Нападник «Динамо-2» і молодіжної збірної України Олексій Хобленко перед відкритим тренуванням прокоментував збори та підготовку до товариських матчів проти Словаччини та Словенії, які відбудуться 26 та 30 березня.

- Всі готові до роботи, попереду матчі зі Словаччиною та Словенією, будемо готуватися. У колективі хороша, робоча атмосфера.

- Це вже ваш третій збір, є новачки. Уже з усіма відчуваєш взаєморозуміння?

- Так, новачки є, а взаєморозуміння ще прийде. До відбіркових ігор ще є час підготуватися. Потрібно цей час використовувати плідно, з користю для справи.

- Не вважаєте, що збірна повинна збиратися частіше? Сергій Ковалець зазначив, що в одному з попередніх циклів наша збірна збиралася шість разів, а, наприклад, Італія - дванадцять...

- Звичайно, вважаю. Думаю, у нас так всі вважають, оскільки не вистачає зіграності. Якби ми частіше збиралися, це пішло б на користь команді.

- Як тобі суперники у відбірковому етапі?

- Дуже цікаві. Мені вже хочеться з ними зіграти. Будемо готуватися, думаю, все вийде.

- На якій позиції вас награють в збірній?

- Як і в клубі, граю в нападі. Але, де тренер поставить, там і буду грати. На якій би позиції мене ні бачили наставники, постараюся принести користь команді і робити все, що вони від мене вимагають і що говорять.

- Якось на матчах Меморіалу Макарова, ви діяли в півзахисті...

- Це було тимчасово, просто пробували мене там.