Питання про це буде розглянуто на завтрашньому засіданні в Барселоні. Можливий бойкот пов'язаний з прийняттям нового державного закону про розподіл доходів від продажу телеправ.
За даними джерела, переважна більшість представників 42 команд висловлюються на користь подібної ініціативи. Тим часом іспанський уряд має намір найближчим часом зробити офіційну заяву з даного питання, пише «Мatchday».