Ультрас італіського «Мілану» наполягають, що звинувачення їх у расизмі – це безглуздя. Насправді, це лише привід щоб створити «монстрів» за якими можна сховати реальні проблеми, повідомляють італійські ЗМІ.
Інші вболівальники з усієї Італії заявили, що будуть брати участь в акції протесту. В тому числі фани «Інтера», «Ювентуса» і «Брешії».
«Хіба ми колись мали расистські погляди, співали расистські пісні або демонстрували расистські банери?» - говорить один лідерів вболівальницького руху «россонері».
«Подумати тільки, що слова «расизм» і «Curva Sud» можуть бути позиціонуватись разом безглуздо і несправедливо. Ми думаємо, що робити далі. Нас не зупинити!
«Це питання свободи. Вони хочуть закрити нам роти і створити монстрів, щоб на першій сторінці своєї газети приховати реальні проблеми, від яких страждають клуби».
Нагадаємо, «россонері» гратимуть свій наступний матч проти «Удінезе» без вболівальників.