Віктор Вацко: «Матч з «Чорноморцем» не відбувся зовсім не через примхи «Дніпра»

Динамо Київ 25 Березня, 16:31 881
Віктор Вацко: «Матч з «Чорноморцем» не відбувся зовсім не через примхи «Дніпра»  | 19-27
Відомий телекоментатор Віктор Вацко у своїй конференції на MatchDay на розповів про перенесення кубкової зустрічі «Чорноморця» та «Дніпра».

Відомий телекоментатор Віктор Вацко у своїй конференції на MatchDay на розповів про перенесення кубкової зустрічі «Чорноморця» та «Дніпра».

«Тренерський штаб збірної пішов назустріч проханню Прем'єр Ліги (підкреслюю - Прем'єр Ліги!!!), а не «Дніпра» (наголошую - НЕ «Дніпра»!!!) у цьому питанні. Тому що проблеми календаря - це проблеми організації, що проводить змагання, а не клубу, який бере в них участь. Матч з «Чорноморцем» не відбувся зовсім не через примхи «Дніпра». І дніпропетровці зараз також цілком могли піти, як кажуть, на принцип, і відмовитися грати 1 квітня, цілком резонно посилаючись на календар збірних. Але вони виявилися розумними і готовими до компромісу».

«Чому не поставити питання в такій площині, що «Дніпро» таким чином вирішив підтримати інтереси внутрішнього українського футболу. Хіба це не свого роду прояв патріотизму? Я сьогодні був на базі збірної, спілкувався в тому числі і з гравцями «Дніпра». Так от, наскільки я зрозумів, гра за збірну, та ще й у Львові, для них цікавіше і важливіше, незважаючи на суперника!» - пише Віктор Вацко.