Артем Федецький: «Ми віримо, що вони видужають і все буде добре»

Футбол України 25 Березня, 20:04 836
Артем Федецький: «Ми віримо, що вони видужають і все буде добре»    | 19-27
Після відвідування військового шпиталю, захисник збірної України Артем Федецький поспілкувався з журналістами.

Після відвідування військового шпиталю, захисник збірної України Артем Федецький поспілкувався з журналістами.

- Ми розуміємо, що потрібна бути підтримка перш за все. Ми як можемо, так і підтримуємо. Важко в таких ситуаціях, всі ми емоційні люди. Дай Бог їм здоров’я, їх рідним та близьким. Ми віримо, що вони видужають і все буде добре, - сказав Федецький в ефірі «Футбол NEWS».