Гонсало Родрігес: «Протистояння з «Динамо» - як фінал Ліги Європи»

Динамо Київ 26 Березня, 11:00 2292
Гонсало Родрігес: «Протистояння з «Динамо» - як фінал Ліги Європи»   | 19-27
Захисник «Фіорентини» Гонсало Родрігес вважає чвертьфінальне протистояння з київським «Динамо» рівня фіналу Ліги Європи.

Захисник «Фіорентини» Гонсало Родрігес вважає чвертьфінальне протистояння з київським «Динамо» рівня фіналу Ліги Європи.

«Нічого приховувати, «Фіорентина» - претендент на перемогу в Лізі Європи, але є ще кілька сильних команд, таких як «Вольфсбург» і «Наполі». Та спочатку нам потрібно зіграти з київським «Динамо», і це протистояння буде для нас як фінал», - цитує Гонсало Родрігеса Viola News із посиланням на Radio Sportiva.