Павелко: «З такою грою збірна України заслуговує виходу у фінальну частину»

Динамо Київ 27 Березня, 23:11 949
Павелко: «З такою грою збірна України заслуговує виходу у фінальну частину»  | 19-27
Президент ФФУ Андрій Павелко по гарячих слідах поділився враженнями від матчу Іспанія - Україна (1:0).

Президент ФФУ Андрій Павелко по гарячих слідах поділився враженнями від матчу Іспанія - Україна (1:0).

- Звичайно, хлопці трохи засмучені. Але видно, що у них очі горять. Упевнений в тому, що з такою грою і самовіддачею наша збірна заслуговує виходу у фінальну частину чемпіонату Європи, - навожить слова Павелка «Террикон».