Вісенте дель Боске: «Нам вдалося закрити таких хороших гравців, як Коноплянка і Ярмоленко»

Динамо Київ 29 Березня, 09:36 852
Вісенте дель Боске: «Нам вдалося закрити таких хороших гравців, як Коноплянка і Ярмоленко»   | 19-27
Наставник збірної Іспанії з оптимізмом дивиться у майбутнє після перемоги над Україною (1:0).

«Іспанія недалека від того, щоб повернути свою колишню форму. Любов та інтерес вболівальників до нашої команди будуть відновлюватися із перемогами та хорошою грою. Я налаштований оптимістично, ми – діючі чемпіони Європи, і хочемо захистити свій титул у Франції», - цитує дель Боске AS.

«Проти України ми добре грали у першому таймі, а потім настав спад, нам не вистачало швидкості. Усі знають, що збірна Іспанії страждає, коли втрачає контроль над м᾿ячем, це не таємниця. Не хочу виправдовуватися, але нам буле не легко.

Нам було необхідно обіграти Україну, і ми це зробили. Іспанія не пропустила і змогла закрити таких хороших гравців, як Коноплянка і Ярмоленко. Ми формуємо нову команду, і нам потрібно поліпшувати гру в атаці. Це питання не прізвищ футболістів, а командної гри. Це може зайняти деякий час, але ми це зробимо. Як тільки ми покращимо атакувальну гру, ви одразу побачите позитивні зміни».