Чотири фаната «Реала» оштрафовані за демонстрацію нацистської символіки

Світовий футбол 11 Жовтня, 14:29 1005
Чотири фаната «Реала» оштрафовані за демонстрацію нацистської символіки | 19-27
Чотири вболівальники «Реала» оштрафовані на 3000 євро кожен за поведінку під час матчу чемпіонату Іспанії проти «Атлетико» (0:1).

Чотири члени фан-угрупування Ultras Sur демонстрували нацистську символіку, включаючи свастику і німецьке слово «Totenkopf» («Мертва голова» - ред.) - Під такою назвою у свій час існувала одна з дивізій СС.

Також винні фанати не зможуть відвідувати спортивні заходи протягом шести місяців. Це покарання також винесено ще одній людині, яка світила лазерною указкою в головного тренера «Атлетико» Дієго Сімеоне.