Динамівець отримав забій голеностопа і наступні два дні під наглядом лікарів проводив реабілітаційні процедури.
Зараз зі здоров'ям Влада все в порядку, футболіст має намір повернутися до тренувань в загальній групі і готуватися до майбутніх матчів.
Динамівець отримав забій голеностопа і наступні два дні під наглядом лікарів проводив реабілітаційні процедури.
Зараз зі здоров'ям Влада все в порядку, футболіст має намір повернутися до тренувань в загальній групі і готуватися до майбутніх матчів.