«Віктор Леоненко періодично переходить рамки, ніж, як кажуть, підриває інформаційний простір. З кожним разом йому це вдається все гірше - по-перше, «Динамо» виглядає непогано, по-друге, звикли всі. Але без нього було б набагато нудніше!» - написав Артем Франков у своїй конференції на MatchDay.
Артем Франков: «З кожним разом Леоненко підриває інформаційний простір все гірше»
Головний редактор журналу «Футбол» - про експерта телеканалу «Футбол 1».