Бразильський захисник київського «Динамо» в своєму «Інстаграмі» демонструє свого кандидата в київську команду.
«Нове підписання київського «Динамо», - коментує «Бетон» колаж зі своїм сином у формі «біло-синіх».

Бразильський захисник київського «Динамо» в своєму «Інстаграмі» демонструє свого кандидата в київську команду.
«Нове підписання київського «Динамо», - коментує «Бетон» колаж зі своїм сином у формі «біло-синіх».
