Браун ІДЕЙЄ: «Через те, що не забиваю, відчуваю себе жахливо»

Динамо Київ 11 Жовтня, 17:49 744
Браун ІДЕЙЄ: «Через те, що не забиваю, відчуваю себе жахливо» | 19-27
Форвард київського «Динамо» і збірної Нігерії Браун Ідейє розповів, як він себе почуває в зв'язку з тим, що останнім часом йому рідко вдається вражати ворота суперників.

Форвард київського «Динамо» і збірної Нігерії Браун Ідейє розповів, як він себе почуває в зв'язку з тим, що останнім часом йому рідко вдається вражати ворота суперників.

«Я відчуваю себе жахливо , тому що кожен нападник хоче забивати і перемагати. Іноді ви потрапляєте в ціль, але буває і так, що вам це не вдається. Але це не робить вас поганим гравцем. Потрібно просто продовжувати важко працювати. Хоча невдачі і впливають на вас, особливо коли ви втрачаєте хороші моменти, але потрібно вміти зберігати самовладання», - цитує слова Ідейє thenationonlineng.net.