Екс-хавбек «Металіста» Клейтон Шавьєр нарешті залагодив проблеми з документами та заявлений за «Палмейрас» на чемпіонат штату Пауліста.
Про це сьогодні повідомляє Профутбол із посиланням на бразильські ЗМІ.
Федерація штату Пауліста підтвердила реєстрацію футболіста і тепер Шавьєр зможе дебютувати за свій новий клуб найближчим часом.
Нагадаємо, що «Металіст» не хотів передавати трансферний сертифікат Шавьєра. У справу довелося втрутитися ФІФА.
На даний момент з документацією у екс-капітана харків'ян все в порядку.
Клейтон зможе дебютувати у складі «Палмейраса» 5 квітня в матчі чемпіонату штату Паулісти проти «Моги Мірім».