Під час літнього міжсезоння «Ньюкасл» втратить чотирьох ключових гравців, повідомляє uafootball з посиланням на Daily Telegraph.
Після закінчення сезону Мусса Сіссоко, Шейк Тіоте, Тім Крул і Папісс Сіссе покинуть «Сент Джеймс Парк», розчарувавшись у тому, що разом з «сороками» їм нічого не вдалося досягти.
Після 30 турів «Ньюкасл» займає 12 місце в АПЛ, а від єврокубкової зони команду відділяє 18 очок.