Даніло Сілва: «Чи пройдемо «Фіорентину»? Звичайно»

Динамо Київ 3 Квітня, 13:31 1792
Даніло Сілва: «Чи пройдемо «Фіорентину»? Звичайно»  | 19-27
Захисник київського «Динамо» Даніло Сілва розповів про намір перемогти у Лізі Європи.

Захисник київського «Динамо» Даніло Сілва розповів про намір перемогти у Лізі Європи.

«Я хочу, щоб «Динамо» виграло Лігу Європи у цьому сезоні, і я впевнений, що наші вболівальники теж бажають цього. Наша команда сильно працює, тому що хоче перемогти у цьому турнірі.

Чи пройдемо «Фіорентину»? Звичайно», - заявив бразилець у коментарі каналу «Футбол 1».