Голкіпер національної збірної України Андрій П’ятов поспілкувався з представниками ЗМІ після зустрічі з командою Польщі.
- Ви не бажали полякам перемоги в Англії?
- Бажали, я з Маріушем розмовляв. Будемо за них вболівати. Головне від нас залежить, нам потрібно виграти.
- Хто із захисників Польщі "допоміг" Ярмоленко забити такий довгоочікуваний гол?
- Забила вся наша команда, всі працювали над цим. Виграв той, хто забив гол.