Після матчу Маріуш дав інтерв'ю журналістам у мікст-зоні.
- Маріуш скажіть, чи заслужено Польща сьогодні програла, або були шанси?
- Були шанси, я вважаю. У першому таймі ми грали в дуже організований футбол, було багато моментів. Я думаю, в України не було таких моментів. Важкий був матч, багато боротьби. Це як я кажу перед грою «Хто зробить першу помилку, так гра і закінчитися». Ми допустили першу помилку і Україна виграла. Я не вважаю, що ми грали гірше, ми грали досить добре.
- Як ви вважаєте, вже все зрозуміло в нашій групі або ще є варіанти?
- Ми, як збірна, будемо грати до кінця і показувати характер, як сьогодні. Якщо деякі говорять, що у нас немає характеру, я вважаю, що сьогодні ми його показали і показали себе на вищому рівні, ніж у попередніх матчах.