Маріуш Левандовскі: "Ми перші допустили помилку..."

Динамо Київ 11 Жовтня, 21:39 945
Маріуш Левандовскі: Ми перші допустили помилку... | 19-27
Маріуш Левандовскі - не тільки капітан "Севастополя", але і гравець національної збірної Польщі, яка сьогодні зазнала мінімальної поразки від команди Михайла Фоменка.

Після матчу Маріуш дав інтерв'ю журналістам у мікст-зоні.

- Маріуш скажіть, чи заслужено Польща сьогодні програла, або були шанси?

- Були шанси, я вважаю. У першому таймі ми грали в дуже організований футбол, було багато моментів. Я думаю, в України не було таких моментів. Важкий був матч, багато боротьби. Це як я кажу перед грою «Хто зробить першу помилку, так гра і закінчитися». Ми допустили першу помилку і Україна виграла. Я не вважаю, що ми грали гірше, ми грали досить добре.

- Як ви вважаєте, вже все зрозуміло в нашій групі або ще є варіанти?

- Ми, як збірна, будемо грати до кінця і показувати характер, як сьогодні. Якщо деякі говорять, що у нас немає характеру, я вважаю, що сьогодні ми його показали і показали себе на вищому рівні, ніж у попередніх матчах.