Після переможного виїзного матчу 18-го туру Прем'єр-ліги проти «Волині» (2:1) головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб розповів, як його команда буде готуватись до майбутніх матчів у Кубку України і УПЛ з київським «Динамо»:
- Попереду на нас чекають два матчі проти київського «Динамо». У Кубку в середу і в чемпіонаті в неділю. Переночуємо в Луцьку. Завтра ті, хто сьогодні не зіграв, зможуть потренуватися на базі «Волині». За це спасибі керівництву лучан. У інших хлопців будуть відновлювальні заходи.
7-го квітня автобусом вирушимо до Києва. Тут не так далеко їхати. У столиці України пробудемо до 12-го квітня.