Бетао: «Дякувати Богу за гарну гру в Кубку України». ФОТО

Динамо Київ 9 Квітня, 07:38 1198
Бетао: «Дякувати Богу за гарну гру в Кубку України». ФОТО  | 19-27
Захисник «Динамо» Бетао, поділився емоціями після матчу з «Зорею»

Захисник «Динамо» Бетао, в своєму Instagram, поділився емоціями після матчу з «Зорею».

«Дякувати Богу за гарну гру в Кубку України. Вийшли до 1/2 фіналу. Допоміг зправа», - написав «Бетон».