Захисник «Динамо» Бетао, в своєму Instagram, поділився емоціями після матчу з «Зорею».
«Дякувати Богу за гарну гру в Кубку України. Вийшли до 1/2 фіналу. Допоміг зправа», - написав «Бетон».

Захисник «Динамо» Бетао, в своєму Instagram, поділився емоціями після матчу з «Зорею».
«Дякувати Богу за гарну гру в Кубку України. Вийшли до 1/2 фіналу. Допоміг зправа», - написав «Бетон».
