«Нормальне жеребкування, з чотирьох команд, що залишилися на цій стадії всі ставлять завдання пройти у фінал, - сказав Сергій Федоров в бесіді з кореспондентом MatchDay Артемом Омельяненко. - Не факт, що нам з «Олімпіком» буде легше, ніж, наприклад, якби ми грали з «Дніпром». У будь-якому випадку нас чекають два важких матчі. А завдання в Кубку у «Динамо» не обговорюється - тільки перемога».
Сергій Федоров: «Не факт, що з «Олімпіком» буде легше, ніж з «Дніпром»
Асистент головного тренера «Динамо», прокоментував жеребкування півфіналу Кубка України, згідно з якою, динамівцям доведеться зіграти з донецьким «Олімпіком».