Чим запам'ятався цей день шанувальникам київського "Динамо".
Зіграно матчі в чемпіонатах СРСР:
1939 рік. «Динамо» - «Спартак» ( Москва) - 2:2 (15,000 глядачів, голи у динамівців - Комаров (5), Лайко (20).
1960 рік. ЦСКА (Москва) - « Динамо» - 1:3 (40,000, голи у динамівців - Серебряніков (22), Войнов (50, 69, з пенальті).
1968 рік. «Динамо» - «Спартак» (Москва) - 1:0 (100,000, на фото, гол - Серебряніков (67).
Третій поспіль чемпіонський титул «Динамо» здобутий у московського «Спартака» у непростій боротьбі. На заповненому столичному стадіоні «біло-сині» здобули найважливішу перемогу з рахунком 1:0! У підсумку, «Динамо» виграло першість СРСР з п'ятиочковим відривом від все тих же спартаківців.
1970 рік. «Спартак» (Орджонікідзе) - «Динамо» - 3:2 (26,000, голи у динамівців - Трошкін (17), Пузач (74).