- Абсолютно не здивований жеребом. Знав, що нам попадеться «Дніпро». Ще з часів Хуанде Рамоса у нас з цією командою завжди дуже важкі матчі. Тому очікую дві вкрай важкі ігри. Але хочу знову звернути увагу на нерівні умови, в яких перебувають команди, що беруть участь у півфіналі Кубка. У другій парі, «Динамо» - «Олімпік», обидва поєдинки відбудуться на полі киян. Ми теж не можемо грати на «Донбас Арені». Тому було б справедливо провести всі матчі півфіналу на нейтральних полях! Це було б коректно по відношенню до всіх учасників, які дійшли до стадії такого рівня, - наводить слова Луческу офіційний сайт «гірників».
Мірча Луческу: «Було б справедливо провести всі матчі півфіналу на нейтральних полях»
Головний тренер «Шахтаря» дуже переживає через те, що «Динамо» гратиме з «Олімпіком» вдома.