"Ми показали характер та проявили себе краще, ніж в інших матчах, але на жаль не вистачило щастя.
З нашого боку був дуже організований футбол. Особливо в першому таймі. Українцям часом доводилося вибивати м'яч з порожніх воріт, зате біля наших не було по-справжньому небезпечних ситуацій. Загалом же матч був дуже важким. Я ще до гри говорив, що той, хто першим припуститься помилки, той у підсумку і програє. Так воно і сталося: ми помилилися першими і в результаті поступилися.
Після перерви ми постаралися підсилити тиск на ворота суперника. У нас багато що виходило, але забили не ми, а наш суперник. Після цього ми все одно продовжували йти вперед, шукати свій шанс. Я засмучений тим, що ми так і не змогли відзначитися хоча б один раз. Втім, вітаю збірну України з перемогою. Вона її по праву заслужила", - розповів Маріуш Лєвандовскі.