Саленко: «Збірна України більше хотіла перемогти»

Динамо Київ 12 Жовтня, 09:09 721
Саленко: «Збірна України більше хотіла перемогти» | 19-27
Поєдинок збірної у Харкові в ефірі телепрограми «Шустер Live» прокоментував екс-форвард київського «Динамо» Олег Саленко.

- Збірна України своїм єдиним шансом в цьому матчі скористалася, а збірна Польщі - ні. Можна, звичайно, говорити про фортуну, але, думаю, тут справа в тому, що українці таки більше хотіли перемогти, сказав Саленко.

За словами ветерана, обидві команди особливих помилок у грі не робили, єдиний грубий огріх збірної Польщі коштував їм дуже дорого. Така можливість забити була і у гостей, коли на 74-й хвилині Лєвандовскі пробивав головою з близької відстані, але не влучив у ціль.