Помічник головного тренера «Динамо» Сергій Федоров розглядає матч із «Зорею» у чемпіонаті України як генеральну репетицію перед «Фіорентиною».
«Так, можна сказати, це буде остання перевірка перед «Фіорентиною», тому розслаблятися ніхто не має наміру, тим більше на кону стоять три очки, які нам гостро необхідні в світлі поставлених завдань. Упевнений, ніякої недооцінки не буде, як і ніхто не буде думати здобути перемогу над «Зорею» малою кров'ю. Нас чекає важкий матч і я впевнений, що на поле вийдуть всі наші найсильніші на даний момент гравці.
«Олімпік» - хороша команда, у якої поставлена гра. «Олімпік» вміє колективно оборонятися, і зламати його оборону не так вже й легко. Подивимося, як у нас це вийде», - цитує Федорова MatchDay.