В ФІФА поставили "Дніпру" ультиматум

Футбол України 12 Жовтня, 10:46 750
В ФІФА поставили Дніпру ультиматум | 19-27
Дніпропетровський «Дніпро» не тільки перебуває в очікуванні вердикту КДК ФФУ щодо перерваного поєдинку з «Металістом» через відмову освітлення стадіону і веде судові розгляди з підрядником, який побудував «Дніпро-Арену».

Буквально днями ФІФА поставило українському клубу ультиматум, зобов'язавши протягом 30 діб розрахуватися за боргами з ганським клубом «Асанте Коток».

У 2011-му році «Дніпро» підписав контракт із захисником «Базеля» Самуелем Інкумом, проте дніпропетровці мали перерахувати частину грошей і на рахунок попереднього клубу ганця, «Асанте Коток», що досі виконано не було. Інкум за два роки провів у "Дніпрі " всього 27 поєдинків і нині на нього в команді Рамоса не розраховують, однак за боргами, як відомо, прийнято платити.