Буквально днями ФІФА поставило українському клубу ультиматум, зобов'язавши протягом 30 діб розрахуватися за боргами з ганським клубом «Асанте Коток».
У 2011-му році «Дніпро» підписав контракт із захисником «Базеля» Самуелем Інкумом, проте дніпропетровці мали перерахувати частину грошей і на рахунок попереднього клубу ганця, «Асанте Коток», що досі виконано не було. Інкум за два роки провів у "Дніпрі " всього 27 поєдинків і нині на нього в команді Рамоса не розраховують, однак за боргами, як відомо, прийнято платити.