Александар Драгович: «Дратує те, що ми допускали дурні помилки в матчі з «Зорею»

Динамо Київ 14 Квітня, 11:05 997
Александар Драгович: «Дратує те, що ми допускали дурні помилки в матчі з «Зорею»  | 19-27
Захисник київського «Динамо» Александар Драгович підвів підсумки матчу проти луганської «Зорі», а також поділився очікуваннями від першої зустрічі 1/4 фіналу Ліги Європи з італійською «Фіорентиною».

Захисник київського «Динамо» Александар Драгович підвів підсумки матчу проти луганської «Зорі», а також поділився очікуваннями від першої зустрічі 1/4 фіналу Ліги Європи з італійською «Фіорентиною».

«У мене невеликі проблеми зі здоров'ям після повернення зі збірної. Мені потрібно трохи відпочити, щоб у четвер перебувати в хорошій формі. «Фіорентина» - дуже сильна команда, у складі якої є багато хороших футболістів. Чесно кажучи, нас чекають неймовірно важкі матчі проти італійців. Наші вболівальники зможуть надати нам сили, щоб ми змогли досягти позитивного результату перед повторною грою. Зараз ми думаємо тільки про першу зустріч - ніяких думок про півфінал навіть не виникає.

Що стосується матчу з «Зорею», то важко грати два матчі поспіль проти однієї і тієї ж команди. Це, звичайно, не виправдання, адже ми провели дуже погану гру. Ми втратили багато можливостей для взяття воріт, але найбільше дратує те, що ми допускали дурні помилки в обороні. Добре, що у нас є ще 5 очок відриву від «Шахтаря» - потрібно зберегти це відстань, - цитує Драговича dynamo.kiev.ua.