Захисник «Реала» Даніель Карвахаль у своєму «Твіттері» прокоментував інформацією про те, що він намагався вкусити Маріо Манджукіча у вчорашньому чвертфінальному матчі Ліги чемпіонів.
«Я побачив після гри, що в мій бі лунають звинувачення в тому, що я, ніби-то, вкусив суперника. Хочу прояснити ситуацію, — я не кусав нікого і не намагався зробити це», - написав Карвахаль.
Даніель Карвахаль: «Я не кусав Манджукіча і навіть не намагався це зробити». ВІДЕО
Захисник «Реала» Даніель Карвахаль у своєму «Твіттері» прокоментував інформацією про те, що він намагався вкусити Маріо Манджукіча у вчорашньому чвертфінальному матчі Ліги чемпіонів.