Ідейє: "Відчуваю себе жахливо"

Динамо Київ 12 Жовтня, 17:17 850
Ідейє: Відчуваю себе жахливо | 19-27
Нападник київського "Динамо" Браун Ідейє коротко прокоментував свою гру. Форвард заявив про те, що відчуває себе не комфортно через те, що давно не відзначався забитим голом.



"Відчуваю себе жахливо, адже будь-який нападаючий хоче забивати і перемагати. Іноді ти забиваєш, іноді - ні. Це не робить тебе поганим гравцем. Потрібно просто продовжувати багато працювати".

На даний момент київське "Динамо" займає п'яту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату України, маючи в своєму активі 21 очко після 12 матчі. Усього в цьому сезоні динамівці зуміли вразити ворота суперника 24 рази, і лише одне взяття воріт на рахунку Брауна Ідейє.