«Моряки» просили, щоб їм дозволили грати на «Чорноморці» хоча би без глядачів, але сьогодні отримали від ФФУ лист з відмовою.
Таким чином, «Чорноморцю» і далі доведеться грати на київському стадіоні «Динамо», – повідомляє «Террикон».
«Моряки» просили, щоб їм дозволили грати на «Чорноморці» хоча би без глядачів, але сьогодні отримали від ФФУ лист з відмовою.
Таким чином, «Чорноморцю» і далі доведеться грати на київському стадіоні «Динамо», – повідомляє «Террикон».