Форвард київського клубу прокоментував останні чутки навколо своєї персони.
"Нікуди я переходити не буду! Який Ліверпуль? Я говорив, що поки не виграю УПЛ, з Динамо Київ нікуди не піду", - написав Ярмоленко у своєму твіттері.
"Я граю в команді за яку мріяв грати з дитинства", - додав також Андрій.