"Динамо" не сильніше свого дублю

Динамо Київ 12 Жовтня, 19:39 1843
Динамо не сильніше свого дублю | 19-27
Кияни зіграли зі своєю другою командою внічию.

Як повідомляє офіційний сайт "Динамо", тренер Олег Блохін надав ігрову практику гравцям, які не були задіяні у своїх збірних. Гра вдалася - моментів було чимало, а забитих голів команди так і не дочекалися.

«Динамо» - «Динамо-2» - 0:0

«Динамо»: Шовковський (Шевченко, 46), Даніло Сілва, Тремулінас, Макаренко, Шевчук, Нестеренко, Аруна, Мироненко (Беседін, 46), Сидорчук, Дуду, Мбокані.

«Динамо-2»: Волинець (Тимофєєв, 46), Братков, Юссуф, Лухтанов (Спічка, 52), Трубочкін, Чорноморець (М'якушко, 52), Карп, Савченко (Цибульник), Алієв (Суарес, 52), Каверін (Панфілов, 52), Хлебас (Маік, 46).