Як повідомляє офіційний сайт "Динамо", тренер Олег Блохін надав ігрову практику гравцям, які не були задіяні у своїх збірних. Гра вдалася - моментів було чимало, а забитих голів команди так і не дочекалися.
«Динамо» - «Динамо-2» - 0:0
«Динамо»: Шовковський (Шевченко, 46), Даніло Сілва, Тремулінас, Макаренко, Шевчук, Нестеренко, Аруна, Мироненко (Беседін, 46), Сидорчук, Дуду, Мбокані.
«Динамо-2»: Волинець (Тимофєєв, 46), Братков, Юссуф, Лухтанов (Спічка, 52), Трубочкін, Чорноморець (М'якушко, 52), Карп, Савченко (Цибульник), Алієв (Суарес, 52), Каверін (Панфілов, 52), Хлебас (Маік, 46).