Футбольний експерт Олег Венглинський відзначив проблеми «Фіорентини» з обороною перед чвертьфінальним матчем Ліги Європи із київським «Динамо».
«Буде добре, якщо кияни зроблять заділ у першому матчі, нехай і невеликий, - сказав «Вестям» екс-гравець «Динамо» і «Дніпра» Олег Венглинський. - Але це не означає, що потрібно з перших хвилин бігти вперед стрімголов. Необхідно діяти грамотно і раціонально. «Фіорентина» зараз не в кращій формі, два рази поспіль пропустила по три м'ячі, це знак, що у команди проблеми в обороні. У плані психологічного стану у «Динамо» зараз перевага. Та й взагалі в ЛЄ киянам сьогодні під силу обіграти кого завгодно».