Головний тренер запорізького «Металурга» неоднозначно прокоментував інформацію про те, що Андрій Цуріков був помічений на базі київського клубу.
«Я вперше чую, ніби він може взагалі покинути наш клуб. Він - гравець запорізького «Металурга», я вам так скажу. У нього є угода з нашим клубом, і ми використовуємо його, як гравця, який знаходиться у нас в оренді. Більше я нічого не можу сказати.
Я вам сказав так, як йдуть справи на даний момент. Може, щось і сталося, але ми поки нічого не знаємо. Після матчу з «Волинню» я говорив про те, що у нього є травма. Так що зараз він перебуває на лікуванні своєї травми. Все, сказав вам усе, як воно є насправді», - цитує Анатолія Чанцева Football.ua.
Нагадаємо, запорізький Металург орендував Андрія Цурікова у «Динамо» до літа, проте в перших трьох матчах весни за свій новий-старий клуб він проводив на полі з кожним матчем все менше ігрового часу, вийшовши, наприклад,в поєдинку проти «Дніпра» на останні 8 хвилин. В останніх двох зустрічах гравець не потрапляв у заявку команди, а Анатолій Чанцев на прес-конференції після матчу з «Волинню» заявив, що гравець травмований.