Головаш не думає, що Суркіс сказав так, як є

Динамо Київ 12 Жовтня, 20:14 1614
Головаш не думає, що Суркіс сказав так, як є | 19-27
Відомий агент розповів про ситуацію з Хачериді.

- Ситуація проста: клуб запропонував новий контракт, який влаштував Женю, - розповідає Андрій Головаш під час інтерв’ю сайту «Football.ua». - Динамо зараз переживає нелегкі часи і цим кроком, вважаю, Хачеріді знову показав, що є лідером команди.

- І ви, і він неодноразово говорили про Європу, - зазначає кореспондент сайту.

- А з чого ви взяли, що ми відмовляємося від своїх слів?

- Ну, новий контракт...

- Так, безумовно, нас влаштовують ті умови, на яких цей контракт підписаний, клуб врахував всі наші побажання. Але «європейська» тема з порядку денного не знімається.

- Чому? Контракт солідний, не те що на два роки.

- Я вважаю, що кожен гравець, який може грати на найвищому рівні, в топовому чемпіонаті, повинен до цього прагнути. У контракті також обговорені ці моменти.

- Тема з Шахтарем забута і закрита?

- Мені важко коментувати: клуби спілкувалися між собою. Мені надійшов один дзвінок і була одна відповідь від мене: " У гравця контракт з київським Динамо".

- В інтерв'ю нашому сайту Ігор Суркіс сказав, що думка гравця його не особливо цікавить. Що робити в такій ситуації: бунтувати, обурюватися або продовжувати працювати?

- Не думаю, що так воно було і є. По тому, як проходили переговори, можу сказати, що думка гравця цікавить. Це перше.  Друге: якщо гравець не хоче - грати на 100 % він не буде. Насильно милим не будеш. До цього повинні прийти наші клубні керівники, які розглядають гравців так, немов вони їх власність, або, в кращому випадку, внесок інвестицій. Це прийде рано чи пізно.

- А чому так і не була озвучена позиція Хачеріді щодо потенційного переходу в Шахтар?

- Я вважаю, що футболіст не повинен озвучувати свою позицію, якщо він знаходиться на контракті з клубом. По-перше, з нашого боку це було б некоректно по відношенню до обох клубів. По-друге, є умови контракту, які футболіст як професіонал виконав.

- Хачеріді вже стабілізував свої відносини з Олегом Блохіним?

- Наскільки я розумію, у нього зараз менше створюється проблем. В цілому, всі ці «спалахи» йдуть від характеру: у Жені непростий характер, також у Блохіна, і у мене теж, до речі. Робочий процес. Зверніть увагу: як би там не було, а Хачеріді в Динамо прогресує.

- А ви не можете вплинути? Подзвонити Хачеріді, наприклад, і сказати : "Так одягни ти вже нарешті ці щитки, не зли тренера"​?

- Я не вважаю, що людину в 26 років потрібно виховувати. Підказати - так, але не займатися вихованням. Благо, Женя досить серйозний і порядний хлопець для того, щоб зробити свої висновки. Всьому свій час.