Під час ефіру на каналі "Футбол" Борис Колесніков натякнув, що Абрамович навіть поруч не стояв разом з Ахмєтовим. "Виграти Лігу чемпіонів з "Челсі" - це цікаво, почесно, але це не те. Так зробити легко", - зазначає функціонер. Але, за його словами, все це маячня у порівнянні з тим, на що здатний президент "гірників".
"Рінат Леонідович може купити не тільки "Челсі": він може купити" Барселону і "Реал" разом узяті", - продовжує вихваляти Ахмєтова Колесніков. "і через рік почати вигравати Кубок чемпіонів по черзі. Але це не в його характері. У рідному місті, рідному краї побудувати європейську команду для своїх уболівальників - це, мені здається, зовсім інше почуття", - завершує президент Донбаського хокейного клубу.
Редакція 1927 цілком згодна з шановним паном Колесніковим - бо дійсно, хто такі ці "Реал" та "Барселона", коли у рідному краю дозріває новітній гранд європейського футболу.