«Чорноморець» – «Говерла» на «Динамо». Власникам абонементів вільний вхід

Футбол України 17 Квітня, 12:30 748
«Чорноморець» – «Говерла» на «Динамо». Власникам абонементів вільний вхід   | 19-27
У неділю, 19 квітня, у рамках 20-го туру Прем’єр-ліги одеський «Чорноморець» зіграє з ужгородською «Говерлою».

Матч відбудеться на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського, початок о 17:00.

Квитки на поєдинок надійдуть до продажу в каси стадіону в суботу, 18-го квітня.

Приємна новина для власників абонементів на домашні матчі «Динамо» (Київ): для них вхід буде безкоштовним. Вони можуть займати місця в секторах №№ 1, 2 та 3.

Ласкаво просимо на наш стадіон!